JK8750C-13095 Machina sutoria automatica sine oleo, exemplaria exemplaria, capite rotatorio
Descriptio Brevis:
6. Non opus est operario perito, sumptus laboris serva; Efficientiam saltem decem per centum auge.
7. Productio normata, productum perfectum unificatum et pulchrum.
  • Modus solutionis:T/T, L/C
  • Portus::Ningbo/Shanghai
  • Detalia Producti
    Etiquettae Productarum
    Modellum JK8750C-13095 JK8750C-13095/J
    Spatium suturae (mm) 1300 (angulares) × 950 (angulares) mm
    Magnitudo mensae 2100 × 2475 mm
    Spatium sectionis lasericae 1020 × 950 mm
    X-radius 1600/1800mm
    Lamina auxiliaris 800/1000mm
    Genus suturae Forma suturae clausae unius acus 301
    Celeritas maxima 3600 rpm/min
    Longitudo suturae 0.5-12.7mm
    Genus acus DB×1 (#8) 7#-14#
    Genus hami Hamulus bis rotans, plenae rotationis
    Spatium adaptationis pedis prementis intermedii Quantitas elevatio: 20mm; Ictus: Standard 4mm
    Modus inscriptionis programmatis USB
    Forma fasciculi DXF AI PLT DST etc.
    Modus tenendi exemplar Typus fibulae pneumaticae vel typus compressionis
    Tensio electrica 220V
    Pressio aeris 0.4-0.6MPa
    Potestas 750W 850W